Entries (RSS)

6 Ocak 2015 Salı

Yine Gelme İstemem

   Sevgiler saygılar bizden asıl efendim, sevgiler saygılar bizden! Yeter ki gelme bir daha 2014!
   Yeni yıl öyle bir geldi ki, "gelen gideni aratır" söylemine tepki oldu resmen. 2015 benim yılım olacaktı, zaten biliyordum, düşünün daha 6. günündeyim, koca yıl için hüküm veriyorum. Çok güzel başlangıçların eşiğinde girdiğim bu yıla şimdiden cok teşekkür ediyorum.
   Yeni yılın daha ilk günlerinde hayatımda olan ve olmaya devam eden harikulade şeylerden bahsedip sizi çatlatmak, aa pardon, imrendirmek (!) istemiyorum. O yüzden iyisi mi başka şeylerden bahsedelim. Papaz olmayalım.
   Sakarya'da kar baskını altındayız sevgili okurum. Koca yaz Eskişehir'de bu ne sıcak diye gezindim ve şu an biraz pişman olmuş gibiyim. Attığım tohumlar yeşerdi, budanacak hale geldi ve karlar altında kaldım. Ne dersem tersine olur  durumu 2015 de hâlâ hakim mi bilmiyorum, neticede sıcak diye söylenmelerim 2014 de kaldı.
   İkinci bir havadis olarak, mezun oldum, her yere yazmazsam rahat edemeyeceğim galiba, aman tanrım ben mezun oldum! ! Şimdi bunu yazmadığım hiç bir yer kalmadı galiba, artık huzura erebilirim.
   Üçüncü ve en önemli olan havadisim iseeee...
Söyleyeceğimi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Evet konuşmayı severim ama bu her şeyi paylaşacağım anlamına gelmiyor ki canım!
   Şimdilik benden bu kadar, yakın zamanda bi şiirle buraları renklendireceğim, o zamana kadar esen kalın.
Hepinize yeni yıl benim kadar güzel ve uğurlu gelir umarım
Saygılarımla!
 

Hiç yorum yok :