Entries (RSS)

24 Ağustos 2012 Cuma

Ruh Hali :)

   Bugün dışarı çıkamıyoruz, burda sevgili şefime selamlarımı iletiyorum:) Bende ne yapsam ne yapsam diye düşünürken ve verilmiş beton hesaplarını da bitirmişken şu bloğa bi hayrına bişeyine yazayım da Allah'ın unuttuğu bloglar listesine girmesin dedim, Allah'ın unuttuğu dağ misali. Mesela olimpos :P Neyse efendim. Şu sıralar keyfim yerinde aslında. Hayattan istediğim şeyler için bol bol çaba sarfettiğimden (gerçekten şans denen şey bende çokça var ama genelde yetersiz kalıyor:)) her istediğim oluyor - genelde-. O istisnayı çok yakın bi tarihte yaşadım maalesef. Yani bir şeyi çok istedim çok çaba sarfettim ve olmadı. Dolayısıyla kabullenme denen şeyi hiç yaşamadığımdan zor oldu ama kabullendim. Kabullendikten sonra her şey benim için daha kolay olmaya başladı şüphesiz ki. Gerçekten mutlu oduğumu hissettim ki ben zaten genelde çok şükür ki mutlu biriyim. Hayatımda dengesiz insanlar olmadığı müddetçe de mutlu olcam, kimse de üstüne alınmasın burda bir gönderme değil geleceğime dair bir istek mevcuttur O.o :) Kem gözlerinizi benden uzak tutun!
 
   Her şey bir kaç saatte böylesine benim için yoluna girince bir aydınlanma geldi bana. Sabahın köründe uyanmış olmama rağmen dinamik hissediyorum. Makyaj falan yaptım, sanki cildim ışıldıyor tövbe yarabbim. Süzüle süzüle işime geldim. Şimdi çayımı yudumlarken nezih masamda bugünlük taştan topraktan uzak siz sevenlerimle buluşuyorum. Aslında bende isterim topuklu ayakkabılar siyah mini elbiselerle işe gitmeyi ama bu mesleği o kadar çok istedim ki onları kaybetme pahasına 2 kimliğe bürünmeyi tercih ettim. Yani gündüzlerin paspalı olabilirdim, gecelerin güzeli olamaz mıydım? Neyse bu arada hukuk da okuyacağım zaten baktım sıkılıyorum şantiyeden azıcık da avukatlık yaparım !! Ütopya veya imkansız olarak değerlendiriyor olabilirsiniz ama bir şeyin olması sade ve sadece insanın kendisine bağlıysa o şey olur! Şu inşaatı bi bitirelim de. Bitmez gerçi bu.

   Hayatım böyle devam ediyor yani. İçimde yapmak istediğim çok şey var, çok güzel bir havadis aldım onu da değerlendirip size bilgi vericem üzülmeyin. Edebi bi yazı yazmak isterdim ama pek kendimle meşgulum içimdeki peri öldü kalan melekler pek öylesi şeylerle ilgilenmiyor. Görüşmek üzere. Ben sizi unutmadım siz de beni unutmayın.
Nursel BAYIR

Hiç yorum yok :